Оголошуємо реєстрацію на Global Money Week 2024 відкритою!
8 лютого 2024

Запрошуємо всіх освітян та причетних до навчання з фінансової грамотності долучатися до заходів Global Money Week. Цього року Всесвітній тиждень грошей (англ. Global Money Week 2024) відзначатиметься одночасно у світі та в Україні з 18 до 24 березня 2024 року

Всесвітній тиждень грошей – це щорічна всесвітня кампанія з підвищення фінансової обізнаності, спрямована на те, щоб акцентувати увагу на важливості опанування молоддю з раннього віку фінансових навичок, на здобуття знань, формування менталітету й поведінкової моделі, потрібних для прийняття зважених фінансових рішень, щоб у результаті досягти фінансового процвітання і фінансової стійкості. 

Щороку в заходах з нагоди Global Money Week беруть участь більше 100 країн світу. Переглянути, як проходив Всесвітній тиждень грошей минулого року у світі та Україні можна в річному звіті.

Національний банк як представник України в Міжнародній мережі фінансової освіти Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) та член Міжнародної робочої групи Global Money Week при ОЕСР є офіційним координатором заходів Global Money Week  в Україні.

«Захистіть свої гроші, убезпечте свої майбутнє» – це офіційна тема Global Money Week у 2024 році. Вона фокусується на безпечному управлінні грошима та підкреслює важливість відповідального та інформованого ставлення до особистих фінансів, усвідомлення потенційних фінансових ризиків та вміння захищати свої гроші. 

Ми підготували насичену програму з урахуванням різних вікових груп та форматів участі:

 • навчальні матеріали для проведення уроків;
 • конкурси для дошкільнят, учнів та студентів із призами;
 • конкурси для викладачів із призами;
 • конкурс для найактивніших закладів освіти з призами; 
 • змагання European Money Quiz 2024;
 • онлайн-школу з платіжної безпеки;
 • вебінари та віртуальні екскурсії від експертів НБУ та наших партнерів.

Як долучитися?

 1. Якщо Ви плануєте долучитися до Global Money Week 2024, проводити заходи самостійно та/або разом із Національним банком України, заповніть, будь ласка, форму реєстрації до 15 березня 2024 року за посиланням
 2. Запрошуємо зареєструватися на онлайн-зустріч з організаторами, яка відбудеться 1 березня 2024 року о 15.00 за посиланням.
 3. Дізнатися більше про заходи й умови конкурсів, знайти посилання на навчальні матеріали, які допоможуть підготуватися до проведення Всесвітнього тижня грошей, можна на нашому лендингу
 4. Повну інформацію також буде розміщено на вебсайті Центру фінансових знань “Таланˮ та на його сторінках у соціальних мережах.  
 5. Стежте за оновленнями!

Важливо: Учасники Global Money Week у всьому світі дотримуються правила, що всі просвітницькі заходи для дітей та молоді під час цієї кампанії проводяться на некомерційній основі.

Запрошуємо всіх освітян та причетних до навчання з фінансової грамотності долучатися до запланованих заходів та проводити власні, адже Global Money Week – це весело, корисно й пізнавально.

Заходи, організовані НБУ в межах Всесвітнього тижня грошей в Україні, проходять за підтримки Проєкту USAID “Інвестиції для стійкості бізнесуˮ.

Реєстрацію відкрито!

Долучайтеся до Global Money Week 2024!

#ГраНавчанняДобробут #GMWUkraine2024 та #ProtectYourMoney #SecureYourFuture #GMW2024