Долучайтесь до заходів з платіжної безпеки для навчальних закладів
2 жовтня 2023

Друзі, відсьогодні розпочинаються освітні заходи з платіжної безпеки для навчальних закладів на тематику свята Хелловіну!

Національний банк України запрошує педагогів, студентів, учнів закладів шкільної, позашкільної, професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти, а також працівників бібліотек долучитися!

Заходи будуть особливо  цікавими педагогам з історії, музики, літератури, трудового навчання, фізичного виховання, образотворчого мистецтва, економіки та підприємництва, фінансової грамотності, англійської мови, а також бібліотекарям, працівникам освіти, які займаються організацією святково-розважальних заходів. 

Термін проведення заходів: з 02 жовтня до 17 листопада 2023 року.

Перелік заходів:

 • Марафон менторів із платіжної безпеки – це освітній проєкт, де педагоги та працівники освіти проводять навчальні заходи для учнів та студентів з метою запобігання шахрайським випадкам у сфері платіжних послуг.

Ментори– це освітяни, які проводять освітні заходи з платіжної безпеки на основі матеріалів НБУ та є наставниками для учнів / студентів під час виконання ними завдань на цю тему. 

Всі учасники Марафону отримають сертифікати про участь.

Призи для переможців Марафону:
П’ять команд переможців отримають сертифікат на купівлю книжок з фінансової грамотності номіналом 7000 тисяч гривень. Навчальні заклади, які представляють амбасадори, отримають кубки переможців та сертифікати на купівлю електронної техніки на суму 7 000 грн;

 • Конкурси для учнів та студентів та їхніх педагогів:

конкурс “Пика шахраяˮ – це освітня ініціатива, під час якої учні та студенти на чолі з ментором-педагогом роблять із гарбузів страшні пики шахраїв у стилі Хелловіну та створюють відео, де показують зроблені пики й розповідають про них.

Призи для переможців конкурсу: 

 1. команда, яка посяде 1 місце, отримає електронний сертифікат на купівлю книжок вартістю 4000 тис. гривень; 
 2. переможці, які посядуть 2-3 місця, отримають брендовані худі, тримач для телефону, сумку-бананку, термос; 
 3. переможці конкурсу, які посядуть 4-5 місця, отримають: брендовані худі, чашки, блокноти, ручки;

конкурс “Рок-н-рол з платіжної безпекиˮ – це освітня ініціатива, під час якої учні та студенти на чолі з менторами-педагогами переспівують рок-хіти на тему платіжної безпеки.

Призи для переможців конкурсу: 

 1. команда, яка посяде 1 місце, отримає електронний сертифікат на купівлю книжок вартістю 5000 тис. гривень та музичний кубок;
 2. переможці, які посядуть 2-3 місця, отримають парасолі, підставки під горнятко, екосумки, термоси;
 3. переможці, які посядуть 4-5 місця, отримають тримачі для телефонів, чашки, блокноти, ручки, екосумки;

конкурс поетичних сторінок з платіжної безпеки – це освітня ініціатива, під час якої учні та студенти на чолі з менторами-педагогами пишуть вірші на тему платіжної безпеки.

Призи для переможців конкурсу: 

 1. команда, яка посяде 1 місце, отримає електронний сертифікат на купівлю книжок вартістю 4000 тис. гривень;
 2. переможці, які посядуть 2-3 місця, отримають парасолі, екосумки, термоси;
 3. переможці, які посядуть 4-5 місця, отримають підставки під горнятко, чашки, блокноти, ручки, екосумки;

Всі учасники конкурсів отримають сертифікати про участь.

Детальні умови участі в Марафоні та конкурсах – на сайті проєкту.  

Організатором заходів є Національний банк України.

Заходи відбуваються в межах Всеукраїнської інформаційної кампанії НБУ з протидії платіжному шахрайству #ШахрайГудбай за підтримки Проєкту USAID “Реформування фінансового секторуˮ.