Шановні педагоги!

Вітаємо вас на сторінці віртуальної бібліотеки освітніх матеріалів з фінансової грамотності!

На сторінках нашої бібліотеки ви знайдете цікаві тематичні матеріали для проведення уроків та позакласних заходів для школярів різної вікової категорії, студентів, а також матеріали для роботи з дорослою аудиторією.

Цей розділ містить зразки презентацій, конспектів та робочих зошитів, майстер-класів та розвивальних ігор. За активними посиланнями доступні актуальні результати досліджень, електронні версії підручників, а також рекомендовані до проходження навчальні відеокурси.

Частина навчальних матеріалів розроблена спеціалістами Національного банку, частина – учасниками фінансового ринку або незалежними експертами. Усі матеріали, викладені на сайті, ми сміливо можемо рекомендувати вам для використання.

Наша мета – створення дієвої прогресивної платформи, яка об’єднає усіх учасників освітнього процесу в роботі над формуванням нової фінансової культури. Запрошуємо активних педагогів-практиків до співпраці, приєднуйтесь до нашої команди та розбудови сучасної української освіти! 

Цей розділ на постійній основі буде поповнюватися новими освітніми продуктами, радимо підписатися на наші оновлення, щоб завжди бути на хвилі сучасних тенденцій у сфері фінансової освіти. Кнопка підписки знаходиться внизу сторінки. Там же знайдете посилання на нашу сторінку в Facebook та Telegram-канал.

Формуємо фінансову культуру України разом!
Майстер-класи
Конспекти та робочі зошити
Презентації
Ігри
Відеокурси
Відео
Навчальні програми
Підручники
Ігри
Презентації
Конспекти та робочі зошити
Підручники
Відеокурси
Відео
Навчальні програми