Конкурс для дошкільнят "Власна монета"
15 лютого 2024

18 березня стартують заходи до Всесвітнього тижня грошей 2024 (Global Money Week 2024), а ми вже запрошуємо дошкільнят долучитися до конкурсу із виготовлення іграшкових монеток «Власна монета», що  триватиме до 24 березня!

Завданням малят буде самостійно виготовити іграшкову монетку, яка матиме дві сторони: аверс і реверс, а також основні елементи, що розміщені на справжніх монетах.

Помічником під час дитячої творчості стане майстер-клас, доступний за посиланням. Завдяки ньому діти не лише зможуть «накарбувати» власні монетки, а й дізнаються нову та корисну інформацію про металеві гроші.

Який вигляд повинна мати монета, щоб конкурсна робота була зарахована?

 1. На ній мають бути дві прикрашені сторони: аверс і реверс.
 2. На монеті повинні бути такі елементи:
 • номінал;
 • картинка, малюнок, інше оздоблення на аверсі та реверсі;
 • назва національної валюти (може бути на будь-якій зі сторін);
 • інші елементи, що знаходяться на монеті НЕ є обов’язковими.

Як подати конкурсну роботу?

 1. До 24 березня 2024 року вихователь / батьки / інші дорослі мають зробити фото обох сторін виготовленої монети та розмістити одним фото на інтерактивній дошці Padlet.

Для цього потрібно: 

 • перейти за посиланням та створити допис, натиснувши на кольоровий кружечок зі знаком плюс;
 • у темі допису зазначити ім’я, прізвище та вік дитини, яка виконала роботу;
 • завантажити фотографію готової монети;
 • в описі до конкурсної роботи зазначити назву та адресу навчального закладу (місто / село, область), електронну пошту для зворотного зв’язку та отримання електронного сертифіката учасника;
 • натиснути «опублікувати», щоб розмістити готовий допис з малюнком на дошці.
 1. Розмістити публікацію «Беру участь у конкурсі до GMW 2024» в соціальних мережах «Фейсбук», «Інстаграм» або «ТікТок» з хештегами #ГраНавчанняДобробут, #GMWUkraine2024, #ProtectYourMoney, #SecureYourFuture та #GMW2024.

Кожен учасник, який виконає всі умови конкурсу, отримає електронний сертифікат. Для цього під час розміщення малюнку на інтерактивній дошці Padlet слід обов’язково зазначити електронну пошту та прізвище, ім’я, по батькові дитини.

5 переможців отримають подарунки від Центру фінансових знань «ТАЛАН» та від проєкту USAID «Інвестиції для стійкого бізнесу», а саме: сертифікати на 5  тис. грн на книжки та ігри з фінансової грамотності та підприємництва. 

Список переможців буде оголошено до кінця квітня 2024 року на сайті Центру фінансових знань «Талан» та на його сторінках у соціальних мережах.

Дізнатися більше про заходи й умови конкурсів, знайти посилання на навчальні матеріали, які допоможуть підготуватися до проведення Всесвітнього тижня грошей 2024, можна на нашому лендингу за посиланням.

Повна інформація також розміщена на сторінках у соціальних мережах Центру фінансових знань «Талан».  

Запрошуємо освітян і всіх залучених до навчання з фінансової грамотності долучатися до наших заходів і проводити власні, адже Всесвітній тиждень грошей – це весело, корисно та пізнавально.

Заходи, організовані НБУ в межах Всесвітнього тижня грошей 2024 в Україні, відбуваються за підтримки проєкту USAID «Інвестиції для стійкого бізнесу».

#ГраНавчанняДобробут #GMWUkraine2024 та #ProtectYourMoney #SecureYourFuture #GMW2024