Добро завжди перемагає зло, а світло – темряву!
В цьому нас ще раз переконали учасники проєкту “Марафон добрих справˮ.
Друзі, раді повідомити про завершення оцінювання звітів учасників проєкту “Марафон добрих справˮ, ініційованого Національним банком України. Перепрошуємо за затримку з оголошенням результатів – наша команда не очікувала такої великої кількості учасників.
Ми були неймовірно вражені, отримавши близько 700 звітів від навчальних закладів. Найбільше – від закладів шкільної освіти (понад 500) та дошкільної освіти (75). Також серед учасників Марафону є заклади позашкільної, професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти.
На початку повномасштабного вторгнення освітні заклади на чолі з педагогами стали своєрідними волонтерськими хабами. Педагоги задля добрих справ об’єднали навколо себе не лише дітей та батьків, а й усіх небайдужих мешканців громад та приватних підприємців.
Учасники Марафону за 2022 рік здійснили 3 526 добрих справ.
Ми надзвичайно вражені тим, що наші діти щодня знаходять в собі сили не лише долати виклики війни, а й робити добро та допомагати іншим!
Серця дітей б’ються в унісон з мільйонами сердець наших захисників і захисниць, які боронять нашу землю. Про це свідчать добрі справи учасників Марафону.
Адже найбільше навчальні заклади допомагали Армії, для неї зроблено 2 448 добрих справ, що становить 70% від усієї кількості.
Діти разом із педагогами доклали та продовжують докладати титанічних зусиль, аби допомогти відстояти право України на свободу.
Величезну підтримку освітні заклади надали українцям, які постраждали від війни, допомагали речами, продуктами харчування, надавали прихисток. Допомагали також дітям, людям поважного віку, людям з інвалідністю, тваринам, довкіллю.
Зізнаємося, що процес оцінювання та обрання переможців був для команди-організаторів дуже складним. Хотілося нагородити, відзначити та подякувати кожному. Всі учасники Марафону отримають від нас сертифікати та нашу безмежну вдячність за світло у ваших серцях.
Нарешті ми готові оголосити переможців, якими стали 29 навчальних закладів.
Отже, переможцями стали:
в категорії "Благодійник – підприємець":
в категорії "Благодійник – фінансовий гуру":
в категорії "Благодійник – менеджер":
в категорії "Благодійник – творець добра своїми руками":
А найважливіша нагорода відправляється в Полтаву – кубок "Благодійник року" отримає Полтавський державний аграрний університет.
Педагоги та студенти університету за минулий рік провели близько 20 благодійних проєктів. Серед них благодійні концерти, семінари та навіть аукціон, під час яких вони зібрали більше 230 000 гривень на потреби Сил оборони України.
Полтавський державний аграрний університет став прихистком для понад 120 родин внутрішньо переміщених осіб, якими опікується колектив освітнього закладу.
У Полтавському державному аграрному університеті не тільки проводять благодійні проєкти, але й учаться робити це правильно та ефективно. Зокрема, там проведено дводенний тренінг із підготовки волонтерів. Для усіх охочих стати волонтером і допомагати людям була проведена командна робота з тренерами, які допомогли дізнатися:
До участі були запрошені як ентузіасти-початківці, так і досвідчені волонтери.
Вітаємо переможців!
Дякуємо всім учасникам Марафону!
Безмежно вдячні педагогам, що допомагаєте нашій країні наближати Перемогу, підвищуєте культуру благодійності серед молоді та гуртуєте навколо себе не лише дітей, а й усіх бажаючих творити добро!
Нагадуємо, що “Марафон добрих справˮ – це освітня ініціатива, де діти та молодь навчаються благодійництву, роблять добрі справи та діляться ними в соціальних мережах.
Захід організований Національним банком України за підтримки Проєкту USAID “Реформування фінансового секторуˮ.
Детальніше про захід на сайті проєкту.
Детальніше про категорії нагород за посиланням.
Відео про результати Марафону можна завантажити за посиланням.
#ЩедрийВівторок
#МарафонДобрихСправ