Школу фінансової грамотності «Талан» закінчили близько 600 педагогів
16 серпня 2023

Слухачі другого набору Школи фінансової грамотності для педагогів «Талан» успішно завершили навчання.

Школа фінансової грамотності "Талан" — курс із підвищення кваліфікації для педагогів за напрямом  "Фінансова грамотність", розроблений фахівцями Національного банку України із залученням провідних експертів фінансового ринку України. Курс створено за підтримки Міністерства освіти і науки України  та Міжнародної фінансової корпорації IFC.

Мета курсу: підготувати педагогів до викладання шкільного курсу "Підприємництво та фінансова грамотність" у 8‒9 класах (обов’язковий предмет у шкільній програмі з 2025 року).

За останній рік Школа прийняла два набори слухачів: перший проходив онлайн у серпні 2022 року, другий ‒ дистанційно  та тривав із квітня до липня 2023 року. Випускниками обох наборів Школи стали близько 600 педагогів з усієї України.

Усі випускники отримали сертифікати про підвищення кваліфікації за напрямом «Фінансова грамотність». Перелік педагогів, які за результатами навчання отримали сертифікати про підвищення кваліфікації обсягом 20 та 30 годин, можна побачити на сайті Центру фінансових знань «Талан»

Незважаючи на завершення другого набору навчання в Школі, програма курсу залишається доступною для самостійного проходження без фінального тестування та можливості отримання сертифікатів про підвищення кваліфікації.

Запрошуємо всіх бажаючих поліпшити свій рівень фінансової обізнаності для самостійного навчання на спеціальний лендинг школи за посиланням.

На цьому процес підвищення кваліфікації вчителів із фінансової грамотності не зупиняється, Національний банк уже працює над програмою для третього набору педагогів. 

Талан – ваш старт у світ фінансової освіти!

Формуємо фінансову культуру України разом!