Кредитний калькулятор
Ціна товару
(наприклад, телевізору, машини, квартири)
грн
Власні кошти
(заощадження)
грн
Строк кредитування
Відсоткова ставка за кредитом
% річних
Разова комісія
%
Щомісячна комісія
грн
Метод погашення кредиту
Дані для розрахунку не можуть бути менше 0.
  • Що таке кредитний калькулятор?

За допомогою калькулятора можна скласти графік кредитних платежів та визначити, наскільки товар буде дорожчим, якщо його придбати в кредит. Калькулятор здійснює розрахунки за двома методами погашення кредиту – стандартним методом, коли погашення основної суми боргу (кредиту) здійснюється рівнозначними частинами, та ануїтетним методом – методом рівновеликих кредитних платежів.

  • Як користуватись калькулятором?

Введіть будь-яку ціну товару, вкажіть суму заощаджень – власних коштів, які ви готові або повинні витрати для купівлі даного товару до отримання кредиту. Так, сплата власних коштів (початкового внеску) позичальником, як правило, є обов’язковою умовою у випадку автокредитування або іпотечного кредитування. При споживчому кредитуванні сума кредиту може співпадати із вартістю товару і початковий внесок здійснювати не потрібно. Якщо для отримання кредиту початковий внесок не вимагається, то у цьому випадку вказуєте, що «власні кошти» дорівнюють нулю. Далі зазначаєте умови кредитування: термін кредиту, відсоткову ставку за кредитом, комісії (разову та щомісячну, якщо вони є) та метод погашення кредиту (стандартний або ануїтет). Згодом натисніть кнопку «Порахувати».

  • Як працює кредитний калькулятор?

Наш кредитний калькулятор працює із сумами від 100 гривень до 1 трильйону гривень (1 000 000 000 000,00 UAH).

Наприклад, ви хочете дізнатись, яку суму коштів потрібно сплачувати щомісяця, якщо придбати товар вартістю 420 000 грн в кредит за умови внесення власних коштів у розмірі 20 000 грн. У такому випадку розмір кредиту складатиме 400 000 грн.

Якщо термін кредитування становитиме 7 місяців, відсоткова ставка – 24% річних, разова комісія – 0,8% від суми кредиту, щомісячна комісія – 100 грн, метод погашення кредиту – ануїтетні платежі, то у перший місяць позичальнику потрібно буде сплатити 65 104,78 грн, а з другого до сього місяців – 61 904,78 грн. Загальна сума витрат клієнта при купівлі даного товару в кредит складатиме 36 533,48 грн.