Кредитний калькулятор
Ціна товару
(наприклад, телевізору, машини, квартири)
грн
Власні кошти
(заощадження)
грн
Строк кредитування
Відсоткова ставка за кредитом
% річних
Разова комісія
%
Щомісячна комісія
грн
Метод погашення кредиту
Дані для розрахунку не можуть бути менше 0.
Що таке кредитний калькулятор?

За допомогою калькулятора можна скласти графік кредитних платежів та визначити, наскільки товар буде дорожчим, якщо його придбати в кредит. Калькулятор здійснює розрахунки за двома методами погашення кредиту – стандартним методом, коли погашення основної суми боргу (кредиту) здійснюється рівнозначними частинами, та ануїтетним методом – методом рівновеликих кредитних платежів.

Як користуватись калькулятором?

Введіть будь-яку ціну товару, вкажіть суму заощаджень – власних коштів, які ви готові або повинні витрати для купівлі даного товару до отримання кредиту. Так, сплата власних коштів (початкового внеску) позичальником, як правило, є обов’язковою умовою у випадку автокредитування або іпотечного кредитування. При споживчому кредитуванні сума кредиту може співпадати із вартістю товару і початковий внесок здійснювати не потрібно. Якщо для отримання кредиту початковий внесок не вимагається, то у цьому випадку вказуєте, що «власні кошти» дорівнюють нулю. Далі зазначаєте умови кредитування: термін кредиту, відсоткову ставку за кредитом, комісії (разову та щомісячну, якщо вони є) та метод погашення кредиту (стандартний або ануїтет). Згодом натисніть кнопку «Порахувати».

Як працює кредитний калькулятор?

Наш кредитний калькулятор працює із сумами від 100 гривень до 1 трильйону гривень (1 000 000 000 000,00 UAH).

Наприклад, ви хочете дізнатись, яку суму коштів потрібно сплачувати щомісяця, якщо придбати товар вартістю 420 000 грн в кредит за умови внесення власних коштів у розмірі 20 000 грн. У такому випадку розмір кредиту складатиме 400 000 грн.

Якщо термін кредитування становитиме 7 місяців, відсоткова ставка – 24% річних, разова комісія – 0,8% від суми кредиту, щомісячна комісія – 100 грн, метод погашення кредиту – ануїтетні платежі, то у перший місяць позичальнику потрібно буде сплатити 65 104,78 грн, а з другого до сього місяців – 61 904,78 грн. Загальна сума витрат клієнта при купівлі даного товару в кредит складатиме 36 533,48 грн.