Депозитний калькулятор
Початкова сума вкладу
грн
Річна ставка за депозитом
%
Строк розміщення коштів
Капіталізація відсотків
Періодичність нарахування відсотків
Дані для розрахунку не можуть бути менше 0.
Що таке депозитний калькулятор?

За допомогою калькулятора можна побачити, як зростуть заощадження, якщо їх розмістити на депозиті в банку. При розрахунках враховується вимога Податкового кодексу України щодо оподаткування пасивних доходів громадян, одним із різновидів яких є дохід вкладника за банківським депозитом. При цьому сукупна ставка оподаткування доходу вкладника за депозитом становить 19,5%, з яких 18% – ставка податку на доходи фізичних осіб, 1,5% – розмір військового збору.

Як користуватись калькулятором?

Введіть будь-яку суму вкладу, вкажіть річну відсоткову ставку, під яку ви б хотіли розмістити свої заощадження, виберіть строк розміщення коштів (у роках, місяцях або днях), та за потреби періодичність нарахування відсотків (щомісяця, щокварталу, раз у півроку або раз на рік). Згодом натисніть кнопку «Порахувати».

Як працює депозитний калькулятор?

Наш депозитний калькулятор працює із сумами від 1 гривні до 1 трильйону гривень (1 000 000 000 000,00 UAH).

Наприклад, ви хочете дізнатись, яку суму коштів можна заощадити за 3 роки, якщо розмістити на депозиті в банку суму в розмірі 50 000 грн під 14% річних. Відсотки будуть нараховуватись щокварталу.

Ви отримаєте наступні результати: через два роки банк повинен вам сплатити 69 786,99 грн, з яких ваш дохід – 19 786,99 грн. При цьому з доходу вкладника за депозитом було утримано податок у розмірі 5 766,44 грн.

Якщо строк угоди вказано в днях, то перший і останній дні розміщення коштів на депозиті вважаються одним днем.