Депозитний калькулятор
Початкова сума вкладу
грн
Річна ставка за депозитом
%
Строк розміщення коштів
Капіталізація відсотків
Періодичність нарахування відсотків
Дані для розрахунку не можуть бути менше 0.
  • Що таке депозитний калькулятор?

За допомогою калькулятора можна побачити, як зростуть заощадження, якщо їх розмістити на депозиті в банку. При розрахунках враховується вимога Податкового кодексу України щодо оподаткування пасивних доходів громадян, одним із різновидів яких є дохід вкладника за банківським депозитом. При цьому сукупна ставка оподаткування доходу вкладника за депозитом становить 19,5%, з яких 18% – ставка податку на доходи фізичних осіб, 1,5% – розмір військового збору.

  • Як користуватись калькулятором?

Введіть будь-яку суму вкладу, вкажіть річну відсоткову ставку, під яку ви б хотіли розмістити свої заощадження, виберіть строк розміщення коштів (у роках, місяцях або днях), та за потреби періодичність нарахування відсотків (щомісяця, щокварталу, раз у півроку або раз на рік). Згодом натисніть кнопку «Порахувати».

  • Як працює депозитний калькулятор?

Наш депозитний калькулятор працює із сумами від 1 гривні до 1 трильйону гривень (1 000 000 000 000,00 UAH).

Наприклад, ви хочете дізнатись, яку суму коштів можна заощадити за 3 роки, якщо розмістити на депозиті в банку суму в розмірі 50 000 грн під 14% річних. Відсотки будуть нараховуватись щокварталу.

Ви отримаєте наступні результати: через два роки банк повинен вам сплатити 69 786,99 грн, з яких ваш дохід – 19 786,99 грн. При цьому з доходу вкладника за депозитом було утримано податок у розмірі 5 766,44 грн.

Якщо строк угоди вказано в днях, то перший і останній дні розміщення коштів на депозиті вважаються одним днем.